Aktuality!!!

Velký úspěch našich žákyň ve florbalu - krajský titul!

Krajské finále ZŠ ve florbalu mladších žákyň Pohořelice, 28.11. 2019 Po delší době naše škola opět zazářila na florbalové mapě základních škol. Lépe řečeno, zazářily naše žákyně. Po hladkém postupu před týdnem z okresního kola které se konalo v Břeclavi jsme usilovali o co možná nejlepší výsledek...
Celý článek

Přímé telefonní linky do ŠD

Informujeme, že se již nyní dovoláte přímo do školní družiny: Horní družina - paní vychovatelka Ryšavá - 519 421 045 Dolní družina - paní vychovatelka Rozkydalová - 519 421 043 Do třetího oddělení volejte na jakékoli uvedené číslo - budete přepojeni.
Celý článek

Pozvánka na Vánoční dílny

Základní škola Šitbořice zve veřejnost na tradiční Vánoční dílny v pátek 29. listopadu 2019 od 16 do 18 hodin. Můžete si vyrobit adventní věnce a další vánoční dekorace. Materiál je zajištěn. Přijďte společně začít předvánoční čas.
Celý článek

Výsledky voleb do školské rady

Jako zástupci rodičů byli zákonnými zástupci žáků zvoleni pan Martin Konečný a Jiří Nevídal. Pro větší informovanost bude zřízena na stránkách školy záložka Školská rada. Budou v ní zveřejňovány zápisy ze setkání rady a další informace.
Celý článek

Uzavření cesty od sokolovny

Informuji všechny řidiče, že během příštího týdne bude uzavřena brána do školního areálu od sokolovny. Z důvodu bezpečnosti našich dětí bude tato příjezdová cesta sloužit pouze pro pěší. Pro příjezd ke škole využívejte opravenou cestu z ulice Nikolčická. Děkujeme za pochopení.
Celý článek