Aktuality!!!

Pozvánka na Vánoční dílny

Základní škola Šitbořice zve veřejnost na tradiční Vánoční dílny v pátek 29. listopadu 2019 od 16 do 18 hodin. Můžete si vyrobit adventní věnce a další vánoční dekorace. Materiál je zajištěn. Přijďte společně začít předvánoční čas.
Celý článek

Výsledky voleb do školské rady

Jako zástupci rodičů byli zákonnými zástupci žáků zvoleni pan Martin Konečný a Jiří Nevídal. Pro větší informovanost bude zřízena na stránkách školy záložka Školská rada. Budou v ní zveřejňovány zápisy ze setkání rady a další informace.
Celý článek

Uzavření cesty od sokolovny

Informuji všechny řidiče, že během příštího týdne bude uzavřena brána do školního areálu od sokolovny. Z důvodu bezpečnosti našich dětí bude tato příjezdová cesta sloužit pouze pro pěší. Pro příjezd ke škole využívejte opravenou cestu z ulice Nikolčická. Děkujeme za pochopení.
Celý článek

Beseda s autorem "Krysáků"

Beseda s autorem večerníčkového seriálu Krysáci   V úterý 19. 11. ožila místnost deváté třídy loutkovými postavičkami krysáků Hodana a Huberta. Do naší školy je totiž přinesl animátor, režisér a scénarista seriálu Krysáci, Cyril Podolský. Děti se postupně dozvěděly, jak se filmové loutky...
Celý článek