Zpívá celá škola

ZPÍVÁ CELÁ ŠKOLA
V úterý 9. 4. 2019 proběhlo školní kolo soutěže ve zpěvu. Soutěže se zúčastnili úspěšní zpěváci z třídních kol a další přihlášení žáci naší školy. V kategorii 1. třída se na 3. místě umístil Jiří Hanák, na 2. místě Jiří Kudyn a na 1. místě se umístila Lucie Benýšková. Úspěšní zpěváci, kteří se umístili na 1. a 2. místě si zároveň vybojovali postup na Nikolčickou lyru. V kategorii 2.,  3. třída se na 3. místě umístila Sofie Čutová, na 2. místě Sofie Konečná a na 1. místě Viktorie Konečná. V kategorii 4. a 5. třída se na 3. místě umístila Nela Vozdecká, na 2. místě Andrea Koukalová a zvítězila Jitka Ryšavá. Všechny zpěvačky postupují na Nikolčickou lyru. Děkujeme všem účastníkům za krásný kulturní zážitek.