Zápis do 1. třídy

Zápis do 1. třídy

 

Vážení rodiče budoucích žáků a žákyň první třídy

1. září 2014 se stane mezníkem pro mnoho dětí. Řada dětí se stane žáky základní školy, seznámí se postupně s novou rolí ve svém životě. Zábavnou formou paní učitelky zjistí školní zralost dětí. Každé dítě během 20 minut dostane příležitost ukázat své schopnosti a dovednosti. Přejeme dětem, aby se jim tento krok v životě povedl.

 

Zápis do 1. třídy proběhne 15. ledna 2014 od 13:30 do 16h.

Vezměte s sebou rodný list dítěte.

Pokud se s dítětem nemůžete zápisu zúčastnit, domluvte si osobně nebo telefonicky další postup na č. 519 421 044.

 

Vyplňování formulářů

Rodiče si mohou stáhnout formuláře z webu školy www.zssitborice.cz - sekce ke stažení -  a přinést je k zápisu již vyplněné. Tytéž formuláře budou k dispozici v základní škole při zápisu a rodiče je mohou vyplnit přímo na místě. Vezměte s sebou rodný list dítěte.