Zájezd do Anglie

Začátkem měsíce května se zúčastnili žáci naší školy 6-ti denního poznávacího zájezdu do Londýna a jeho okolí. Program zájezdu zahrnoval návštěvu anglického přístavu Dover s nedalekými bílými útesy, dále samotného Londýna, univerzitního městečka Oxfordu, rodiště W.Shakespeara Stradfordu nad Avonem a královského Windsoru. Studenti měli jedinečnou příležitost poznat život, zvyky a stravu Angličanů na vlastní kůži, protože byli ubytovaní v jednotlivých rodinách. Zároveň to byla pro ně možnost komunikovat s rodilými mluvčími a procvičit si tak anglický jazyk v praxi. Všichni účastníci si jistě odnesli spoustu pěkných zážitků z navštívených pamětihodností, množství nových informací a hlavně cenné zkušenosti. Celý zájezd zajistila a žáky doprovázela Mgr. Petra Strouhalová a Ing. Zuzana Smoradová z cestovní kanceláře ALBION, která byla zároveň průvodkyní celého zájezdu. Pro zájemce uspořádají učitelé naší školy podobný zájezd i v příštím školním roce.

Fotogalerie