Žádost o pomoc při dopravě na školní softbalové turnaje!

Vážení rodiče,

máme možnost se účastnit dvou finálových turnajů - MČR ve školním beeballu (do 5. třídy) a t-ballu (do 9. třídy).

Termíny:

MČR ve školním beeballu - 31.5. 2017, Choceň

MČR ve školním t-ballu - 14.6. 2017, Choceň

Turnaje se konají ve všední dny. Zatím se nám nepřihlásili žádní rodiče žáků, kteří by mohli pomoci s dopravou na turnaje. Chápeme, že jde o pracovní dny, ale škola bohužel nemá k dispozici žádný školní mikrobus, dodávku nebo něco podobného. Byla by škoda, kdyby se žáci nemohli zúčastnit tak významných turnajů a opět o něco více zviditelnit naši školu a tím i obec.

Prosíme třeba i prarodiče žáků kteří hrají softbal nebo i jiné osoby, kteří by byli ochotni pomoci s dopravu na tyto turnaje, aby se co nejdříve ozvali na tel.: 774 074 725 nebo na e-mail: mottl.tomas@seznam.cz. Je totiž potřeba zavčas oba naše týmy na turnaje přihlásit.

Tomáš Mottl