Za týden vyrážíme do Prahy na MČR v teeballu 2. stupně!

Již za týden vyrážíme opět do Prahy. Tentokrát s vybranými žáky ze školního softballového kroužku z druhého stupně, abychom se na hřištích Eagles Praha utkali s dalšími školami o titul MČR. Hraje se již několik let bohužel tzv. teeball - čili s odpaly ze stativu a ne z nadhozu jak jsme zvyklí po celý rok v soutěžích za SK Sever Brno i za školu.

Půjde již o naši čtvrtou účast na této akci. V roce 2016 jsme se spíše rozkoukávali a skončili 8., v roce 2017 jsme hráli o bronz, ale porazilo nás Gymnázium Česká Budějovice. Největší zklamání jsme zažili loni, když jsme v souboji o bronz se Slováckou Břeclav celý zápas vedli, ale nakonec jsme ho v poslední možné chvíli ztratili. Letos nemáme tak velké ambice. Odešli zkušení hráči na střední školy, takže uvidíme. Soupeři už jsou známi!

Tomáš Mottl