Velmi úspěšný "Běh nikolčickými stráněmi"

Běh nikolčickými stráněmi

Čtvrtek, 13.10.2017, Nikolčice

 

Krásné podzimní pozdní Babí léto nás přivítalo v Nikolčicích na tradičním závodě „Běh nikolčickými stráněmi“.

 

Naše 27-členná výprava dětí se zde střetla se svými vrstevníky ze ZŠ Nikolčice, Velké Němčice, Křepice a Dolní Věstonice ve velmi náročném závodě v běhu po asfaltových tratích. Závod je náročný zejména tím, že se běží nejprve do kopce a poté z kopce.

 

Letos se nám výsledkově opravdu zadařilo. Z výše uvedeného počtu zúčastněných dětí naší školy se celkem 11 z nich radovalo z pódiového umístění!

 

První místa obsadili Samuel Němeček a Natálie Zouharová. Druzí byli Aneta Nevídalová, Hynek Halas, Lukáš Lejska, Martin Kříž, Daniela Stejskalová a Ludmila Halasová. A konečně třetí místa obsadili Patrik Stejskal, Šimon Daniel a Michal Hájek. No byly to doslova medailové žně!

 

Krásný pohled byl na kategorii 2. + 3. třída hoši, kde jsme obsadili první tři místa!

 

Závod jsme vyhráli i jako škola, když jsme měli nejmenší součet umístění našich žáků a odvážíme si cenný pohár!

 

Děkujeme pořadatelům za krásné sportovní dopoledne!

 

Fotogalerie

 

Tomáš Mottl