Velký úspěch na Nikolčické lyře

Velký úspěch na Nikolčické lyře.

I letos se naši zpěváci zúčastnili pěvecké soutěže v Nikolčicích. V letošním roce jsme byli opět velmi úspěšní a ve všech kategoriích jsme získali nějaké umístění.

V kategorii 1. a 2. třída jsme obsadili všechna tři místa. Na 1. místě se umístila Lucie Benýšková z 1. třídy, 2. místo získala Sofie Čutová  z 2. třídy a na 3. místě se umístil Jiří Kudyn z 1. třídy.

V kategorii 3. a 4. třída jsme měli 2 zástupkyně naší školy. 1. místo získala Sofie Konečná, 2. místo Viktorie Konečná z 3. třídy.

V kategorii 5. třída se na 3. místě umístila Jitka Ryšavá.

V kategorii vícehlas opět zazářily naše vokalistky, které podaly 100% výkon. S písničkou Teče voda, teče se umístily na místě prvním, s písní Kdyby byla kosa nabroušená na místě druhém.  O umístění se zasloužily Martina Hečová, Veronika Danielová, Aneta Hanáková, Alžběta Rozsívalová, Sára Němečková, Adéla Viktorinová, Daniela Stejskalová, Soňa Přibylová, Stela Němečková a Monika Vozdecká.

Fotogalerie