Vánoční pinec 2013 ovládla L. Halasová!

Vánoční pinec 2013

1. ročník turnaje ve stolním tenise se konal v prostorách chodby 2. stupně, kde běžně spousta žáků tráví své přestávky klasickou "pingpongovou" hrou „amerika“. Do turnaje se nakonec přihlásilo 18 žáků, mezi nimi 2 žákyně. Žáci a žákyně zápolili ve dvou devítičlenných skupinách systémem každý s každým. Čtyři nejlepší z každé skupiny postoupili ze svých skupin a utkali se se svými protivníky z druhé skupiny. Čtvrtfinále se hrálo na dva vítězné sety, semifinále, souboj o třetí místo i finále se pak na 3 vítězné sety do 11 bodů.

V konečném součtu nakonec naprosto nezáleželo na tom zda jde o žáka nebo žákyni. Ani věk soutěžících nebyl rozhodující. V semifinále se nakonec utkali Jakub Holacký s Liduškou Halasovou a Martin Drabálek s Katkou Vokálovou. Obě dívky prokázaly, že mají natrénováno a postoupily do finále. V souboji o třetí místo byl úspěšnější Martin Drabálek. Finále nakonec ovládla nejmladší účastnice Liduška Halasová z 5. třídy!

 

Výsledky

Fotogalerie

 

Tomáš Mottl