Vánoční dílny

Páteční odpoledne 25.11.2011 se neslo ve vánočním tónu. Ve školní jídelně se totiž sešli žáci se svými rodiči, kteří si chtěli vyrobit netradiční a nápaditý dárek pod stromeček. Letošní dílny nabízely zhotovování jednoduchých dekorací ze šišek či výrobu vánočních ozdob z polystyrenu, korálků a jiných doplňků. Pro ty šikovnější byla připravena dílna zaměřená na práci s hlínou, kde vznikala opravdu umělecká díla. Výrobu adventních věnců zajistila naše bývalá žákyně Eva Vítečková. K dispozici byly veškeré doplňky a potřeby ke zhotovení věnců, svícnů a kdo chtěl, mohl si i ukázkové kusy odkoupit. Předvánoční atmosféru navodilo na úvod vystoupení školního sboru pod vedením p.uč. Ondrouškové, která s dětmi nacvičila pásmo moderních koled. Děkujeme všem za hojnou účast a budeme se těšit zase za rok!