Vánoční dílny

VÁNOČNÍ DÍLNY

V pátek  25.11. se tradičně rozsvítil stromeček i v naší základní škole a odpoledne jsme mohli zahájit vánočními dílnami v jídelně školy.  Učitelé si pro děti a rodiče připravili i řadu nových dílniček, kde si mohli vyzkoušet svoji zručnost a fantazii.  Vyráběli se nejrůznější zajímavé dárečky, například vánoční přáníčka, zvonečky, svíčky, prostírání, stromečky i ozdoby ze včelích plástů. Předvánoční atmosféra byla doplněna vůní svařeného vína i pečených perníčků.  Letos jsme si z perníčků mohli vyrobit stromeček a pěkně si nazdobit další perníčky, navázat stužku a pověsit třeba jako dekoraci.V dílničkách jste si mohli vyrobit i adventní věnec, svícen či si namalovat vlastní ozdobu na stromeček nebo ozdobit kamínek. Děkujeme všem nadšencům za hojnou účast a přejeme příjemné prožití adventní doby a krásné vánoce.

Lucie Kačurová