Úspěchy na Nikolčické laťce

Nikolčická laťka 2019

Čtvrtek 7.2.

Na tradiční závody ve skoku vysokém jsme se do sousední obce vydali ve skromném počtu osmi závodníků z druhého stupně.

Z našeho pohledu byla první zajímavou kategorií 6. + 7. třídy dívky. Zde jsme měli dvě zástupkyně. Ostatně, v každé kategorii jsme nakonec měli dva/dvě zástupce/zástupkyně.

Je zajímavé, že vždy jednomu nebo jedné se dařilo výrazně lépe.

Ve zmíněné kategorii zabodovala Ema Vozdecká, když výkonem 120 cm brala stříbro.

V následujícím klání stejně starých hochů se velmi dařilo Šimonu Urbánkovi který byl za 125 cm třetí!

V kategoriích 8. a 9. tříd jsme také uspěli. Sára Němečková byla za svých 130 cm druhá a nejvíce ze všech závodníků se dařilo Tomáši Slivoňovi. Ten si vylepšil svůj osobní rekord o neuvěřitelných 13 cm a finále už bylo vyloženě „one man show“.

Tom skočil skvělých 158 cm a jasně zvítězil!

Další zúčastnění také nezklamali. Jmenovitě Dominik Šabata, Stela Němečková, Zdeňka Přibylová i Jonáš Rozsíval podali také skvělé výkony. Leč konkurence byla poměrně silná.

Všem zúčastněným žákům patří velké poděkování za vzornou reprezentaci naší školy!