Úspěch v recitační soutěži

V Boleradicích se 27. května 2014 konal druhý ročník soutěže mladých recitátorů „Boleradický džbánek“. Po loňském úspěchu našich dětí jsme se opět zúčastnili, tentokrát v kategorii 4. a 5. tříd, kde se pod vedením paní učitelky Dany Relichové připravoval Vojtěch Daniel, a v kategorii 6. – 9. tříd. Tam paní učitelka Božena Pažická připravovala Blanku Cigánkovou. Oba naši žáci v soutěži zabojovali, předvedli výborný výkon, nenechali se přemoci trémou a zaslouženě ve svých kategoriích obsadili první místa. Oběma blahopřejeme!

Příští rok plánujeme soutěžit ve všech kategoriích, protože na naší škole máme dost talentovaných recitátorů. O jejich kvalitách se přesvědčíme už v říjnu ve školním kole recitační soutěže.