Uplynulý víkend se nejvíce dařilo teeballistům + pozvánka na následující víkend!

Tento víkend se v různých soutěžích v softballu představilo 9 žáků naší školy. Teeballisté slavili druhé místo mezi 8 týmy v Moravské teeballové lize.

V Moravské lize žákyň se holkám příliš nedařilo, protože se těsně před turnajem zranila jedna ze dvou nadhazovaček. Přesto předvedly holky, zejména Daniela Shymon na nadhozu, parádní výkony. Extraliga nás teprve čeká!

V turnaji žáků - moravské lize žáků - si kluci včetně Lukáše Lejsky připsali jedno cenné vítězství a skončili třetí. Zápasy v moravských (přípravných) ligách na nějaký čas skončily a teď nás čekají jen nejvyšší soutěže!

Tento víkend pojedou kluci ze čtvrté třídy na přípravný turnaj žáků do Havlíčkova Brodu, holky se představí na domácím extraligovém turnaji kadetek v Brně na celý víkend a kadeti, včetně šesti Šitbořáků, zase na extralize v Kunovicích.

Sezona je v plném proudu, držte palce!

Více aktualit ZDE

T.M.