Uplynulý softballový víkend

O uplynulém softballovém víkendu se nejlépe dařilo Danu Mottlovi a Vojtovi Nečasovi. Ti si zahráli za SK Sever Brno na poháru ČSA (Česká softballová asociace) v teeballu s nejlepšími týmy republiky a vybojovali bronz! V souboji otřetí místo porazili Beavers Chomutov. Zejména Vojta Nečas jakožto nováček řádil ve středovém kruhu.

Výsledky

Žákům v Břeclavi se také celkem dařilo. Cíl byl udržet celkovou třetí příčku v tabulce v Lize žáků. A to se i přes prohru v souboji o bronz s Břeclaví 6:7 podařilo. Postupují tak do bojů o ty nejvyšší příčky, které se budou konat na podzim. Jádro týmu SK Sever tvořili Sam Němeček, Šimon Daniel, Dominik Bajcsi a Dan Mottl.

Výsledky

Tabulka po 3. turnaji

Kadetkám s Míšou Lengálovou a Danielou Shymon se tolik nedařilo. Na poháru ČSA kadetek se jim sice povedl cenný skalp, když porazily Eagles Praha, ale celkově skončily na posledních příčkách. Ne až tolik, že by na to neměly, ale nedokázaly být koncetrované celé zápasy.

Výsledky

T.M.