Účast našich žáků v soutěži "Už tam budem?"

Už tam budem?

 

V polovině dubna se vybraní žáci 8. a 9. třídy zúčastnili natáčení televizní soutěže pro děti a mládež s názvem Už tam budem? Cílem soutěže je vycvičit astronauty pro cestu na Mars. Soutěž měla prověřit jejich fyzické schopnosti i vědomosti. Tématem byly SMYSLY. V soutěži proti sobě nastoupily dva pětičlenné týmy. Protihráči byli ze ZŠ Bakalovo nábřeží v Brně. Průvodcem soutěží a jejich mise na Mars byl donátor Tečka a jeho pomocník Ducháček.

Soutěž byla až do poslední soutěže velmi napínavá. Ve vědomostních soutěžích byli lepší protihráči, ve zručnosti a postřehu byli lepší naši žáci. A jak to dopadlo? Podívejte se sami! Soutěž bude vysílána v neděli 2. června 2019 kolem poledne na stanici Déčko.

 

Fotogalerie

 

Mgr. Lucie Staňková