Třetí na nikolčických stráních!

Běh nikolčickými stráněmi

Pátek, 11. 10. 2013

 

Celkově 20 žáků z naší školy od první do deváté třídy se v pátek 11. 10. zúčastnilo tradičních podzimních atletických závodů v Nikolčicích, kde se museli poprat s náročnou kopcovitou tratí.

Někomu se tradičně dařilo lépe, někomu hůře. Nikdo z vybraných reprezentantů nezklamal, všichni předvedli svá maxima a já jim touto cestou děkuji a zároveň jim gratuluji k pěkným výsledkům!

 

První místa ve svých kategoriích obsadili Lenka Holacká a Pavel Halas.

Druhá místa vybojovaly Daniela Stejskalová a Kateřina Schnirchová.

A konečně dvě třetí místa uzmuly ostatním závodníkům Pavla Kleinová a Ludmila Halasová.

 

Z celkového pohledu velmi vydařené ač deštivé sportovní dopoledne. Výsledky našich nejlépe umístěných žáků stanovily konečné pořadí škol, kde jsme skončili třetí stejně jako na nedávné atletické olympiádě za Nikolčicemi a Velkými Němčicemi.

Nesmím zapomenout vyjmenovat zde i ostatní závodníky z naší školy. Byli to: Alžběta Rozsívalová (7.), Patrik Hochman (10.), Vojtěch Zouhar (6.), Michal Hájek (9.), Sára Němečková (6.), Jonáš Rozsíval (12.), Katka Vokálová (8.), Nikola Kábelová (6.), Lukáš Tihlařík (8.), Jiří Daniel (6.), Lukáš Pokorný (4.), Nikola Danielová (6.), Ivana Hofferíková (7.) a Pavel Tesař (5.).

Foto

 

Tomáš Mottl