Světový den autismu!

Jak jsme Vás již dříve informovali, 2.duben 2011 připadl na Světový den autismu. Kampaň Light It Up Blue (Rozsviť to modře), upozorňuje na autismus a ve světě se stala již tradicí, kdy mnohé firmy či instituce osvětlují své budovy modrým světlem, nebo vyjádří podporu modrým oblečením. Naše škola přispěla k tomuto dni tím, že jsme seznamovali žáky s problematikou autismu a jako vyjádření toho, že víme o této tematice, jsme došli všichni oblečeni v modrém. U této příležitosi jsme se vyfotili a naši fotku zaslali do organizace APLA Praha. Naše "modrá" fotka byla vyhodnocena mezi ostatnimi "modrými" fotkami z celé Evropy jako nejhezči a nejlepši a zdobí obálku čtvrtletniku LINK, který Autism Europe nedávno vydal.