Svatováclavský běh

Svatováclavský běh 2012

Čtvrtek, 27. 9. 2012

Ve čtvrtek před státním svátkem se na naší škole konalo tradiční sportovní klání – Svatováclavský běh. Počasí bylo o něco lepší než hrozné. Ač teplota nedosahovala požadovaných hodnot, děti se zahřály při běhu kolem fotbalového hřiště. Některé výsledky mne osobně překvapily, jiné byly očekávané. Všechny se však dají označit za kvalitní. Tradiční závody na vytrvalostních běžeckých tratích potvrdily, že máme stále slušný počet kvalitních sportovců. Doufám, že to předvedeme v příštím týdnu na přespolním běhu v Břeclavi i o týden později na nikolčických stráních.

Na závěr bych chtěl dodat, že nás velmi mile potěšil velký počet fanoušků z řad rodinných příslušníků žáků, kteří spolu s našimi dětmi vytvořili výbornou sportovní fair-play atmosféru.

Děkuji všem zúčastněným za povedené sportovní dopoledne!

Výsledky závodů