Straky vítězem Školní beeballové ligy 17/18

Školní beeballová liga

3. kolo, neděle 20.5. 2018, Brno

Na poslední turnaj jsme odjížděli bez dvou důležitých hráčů základní sestavy, ale zato se dvěma nadšenými nováčky.

V prvním zápase měříme síly se ZŠ Šlapanice. Je vidět, že se protivník od posledního měření sil zlepšil. Na naši silnou pálku však Šlapanice neměly. V každé směně dáváme 5 bodů a nakonec vítězíme přesvědčivě 15:6.

Ve druhém utkání s průběžně druhými ZŠ EP Brno - tradičním rivalem - je utkání vyrovnané. Ve druhé směně však soupeř odskočí. Třetí směna je ovšem naše. Je vyrovnáno avšak soupeř má výhodu dohrávky. Jeden bod se mu podaří zaznamenat a prohráváme tak 11:10.

Ve třetím utkání měříme síly se ZŠ Svážná Brno. Soupeř drží krok pouze v první směně. Pak se nám začne dařit pálka a obrana funguje také lépe a lépe. Vyhráváme 15:10 a to znamená, že jsme celkovými vítězi Školní beeballové ligy Brno pro šk. rok 2017/2018!

Je to skvělá vzpruha pro mistrovství ČR ve školním beeballu které nás čeká 30.5. v Praze. Tým doplní nadějné páťačky a budeme se snažit přivézt pěkný výsledek. Loni jsme překvapili bronzem!

Fotogalerie

Tomáš Mottl