Starší žákyně v OFC také v krajském kole!

Orion florbal cup

Starší žákyně, 12.12.2012, Šitbořice

Magické to datum :)

Naše starší žákyně vstoupily do Orion florbal cupu dne 12. 12. 2012. Stejně jako naše mladší žákyně měly za soupeře družstvo z Nikolčic. Dalším soupeřem byly dívky z Kobylí.

Turnaj doplnili stejně jako před týdnem žáci 1. stupně a opět si nevedli špatně, když po boji otočili zápas s Kobylím z 1:3 na konečných 4:3.

Starší žákyně hrály nejdříve se ZŠ Kobylí. Tady bez větších problémů postupně sázely branky a nakonec jsme zvítězili jasně 7:0.

V zápase o postup do krajského kola s Nikolčicemi (ty totiž vyhrály nad Kobylím 4:1) jsme zažili celkem drama. Nikolčice se dostaly do vedení 2:1. Poté jsme otočili na 6:2. Opět snížení na rozdíl dvou branek, ale potom jsme už soupeře válcovali a nakonec vyhráli 10:5.

Musím dnes pochválit holky za předvedenou bojovnost a snad se nám zadaří i ve Slavkově v krajském kole. Díky všem za dnešek!

Vítězný tým: Nikola Danielová, Ivana Hofferíková, Kateřina Stejskalová, Lenka Stejskalová, Pavla Holacká, Nicole Vagnerová, Anežka Kaňová.