Softballisté ZŠ Šitbořice v rámci SK Sever Brno zatím neporaženi!

Žáci naší školy ze 6. třídy, jmenovitě Dan Mottl, Sam Neměček, Šimon Daniel, Tobiáš Konečný, Ondra Pažický, Domnik Bajcsi, Venda Boian a také sedmák Filip Konečný pravidelně nastupují v Lize žáků za SK Sever Brno.

Letos již mají za sebou 3 turnaje - 12 zápasů - a zatím neokusili hořkost porážky! Díky těmto triumfům se již předčasně kvalifikovali na finálový turnaj, který bude vrcholem letošní zkrácené sezony v září. Dále nás čeká pohár 20. - 22.8. na který se budeme připravovat již o prázninách.

Když to dovolí situace, tak máme v plánu účastnit se také MČR škol v kategorii 4. + 5. třída a 6. + 7. třída. Mělo by se konat rovněž na podzim.

Většina hráčů má téměř 100% účast na trénincích a na výkonech je to znát! Děkuji všem za profesionální přístup. Tato skupina žáků to může dotáhnout hodně vysoko, klidně i do reprezentačního dresu!

Děkuji také rodičům za podporu na turnajích. Vaše účast postupně narůstá a to je velmi dobře.

Odkaz na naše zápasy a výsledky

Fotogalerie

Naše webovky

Tomáš Mottl