Školní výlet - Němčičky 2013

Školní výlet

Ve dnech 18. – 20. 6. 2013 byla 6. – 8. třída na školním výletě v Němčičkách. Vzhledem k vysokým teplotám jsme ho téměř celý strávili na koupališti, kde byla příjemná voda i dostatek stínu. Zvládli jsme i kratší výšlapy, nejdřív pěšky z Boleradic do Němčiček a druhý den z Němčiček do Bořetic na oběd. Osmáci stejnou trasu absolvovali na kolech, ostatní ji kombinovali s autobusem. V bazénu jsme uspořádali plavecké závody a závody v potápění. Na fotkách si můžete prohlédnout vítěze obou disciplín, přičemž vítěznému Lukáši Ryzému s časem 2:05 min pod vodou na jeden nádech se nikdo svým výkonem ani nepřiblížil. V plavecké kategorii si ceníme toho, že bazén na šíř přeplavali volným stylem všichni!