Školní kolo recitační soutěžě

Školní kolo recitační soutěže

V předvánočním týdnu se 16. 12. opět uskutečnilo školní kolo recitační soutěže. V porotě zasedly Mgr. Dana Relichová, Mgr. Iveta Koutná a Mgr. Božena Pažická a na stupínku vánočně vyzdobené ICT učebny se vystřídalo 37 recitátorů. Příjemně nás potěšil nejen počet, ale i kvalita většiny vystoupení. Některé děti už považujeme za „ostřílené“ účastníky, jiní tam byli poprvé, ale všichni předvedli to nejlepší, co mohli. V publiku kromě spolusoutěžících zasedli starší zvědaví spolužáci a také několik maminek a všichni jsme drželi palce.

Výsledná první tři místa v jednotlivých kategoriích: 1. třída: Vojtěch Matuška, Laura Lengálová, Ondřej Pažický, 2. a 3. tř.: Soňa Přibylová, Jana Peštálová, Jitka Ryšavá, 4. a 5. tř.: Daniela Stejskalová, Julie Stejskalová, Terezie Danielová, 6. – 9. tř.: Jitka Kurdiovská, Blanka Cigánková, Štěpán Lipovský.

Božena Pažická