Šitbořické Straky míří v 2. kole Moravskoslezské softbalové ligy kadetů do Ostravy!

Jak jsme Vás již dříve informovali, naši žáci pravidelně nastupují v Moravské lize žáků (10-13 let) a Moravskoslezské lize kadetů (13-16 let) za softbalový klub SK Sever Brno. Žáci nastupují společně se Šlapanicemi a Brnem v jednom týmu, kadetský tým je zcela v šitbořickém složení. Dále nastupují i přímo za naši základní školu ve školní softbalové lize, jejíž první kolo budeme organizovat v brzké době!

V Moravskoslezské lize kadetů jsme již v prvním kole, kde byl tým z 90% složen ze šitbořáků, dosáhli na dvě vítězství a teď budeme chtít něco podobného předvést i na druhém turnaji, kam již zcela plně v šitbořickém složení zajíždíme v neděli 12.4. do daleké Ostravy. Tady se v rámci právě SK Sever Brno utkáme s domácími, Českým Těšínem a Otrokovicemi.

Držte palce!