Přespolní běh - okresní kolo

Zúčastnili jsme se již potřetí tradičního klání v přespolním běhu. Na dívky čekalo 1,5 km běhu a na hochy dokonce 3 km. Zatímco minulé roky jsme vybrali nejlepší individuality z různých tříd, tentokráte jsme se zúčastnili jako dva čtyřčlenné týmy - 6. + 7. dívky a  8. + 9. hoši. Výsledky všech závodníků v družstvu se potom sečítaly a vzešel pouze jeden vítěz - jedna škola. V každé kategorii nastoupilo přes 70 závodníků a dohromady se akce zúčastnilo asi 14 škol!

Naši závodníci nedosáhli nějakých výrazných úspěchů, ale předvedli slušné výkony. Konkurence však byla ohromná a v podstatě vyhrávaly pouze břeclavské školy, které mají velký počet žáků.

Přesto všem závodníkům děkuji za jejich snahu a příští týden v nikolčicích to bude určitě lepší!

Tým: Zbyněk Nečas, Jakub Klein, František Tihlařík, Pavel Halas, Pavla Kleinová, Markéta Rozkydalová, Petra Hájková a Ivana Hofferíková.

 

Tomáš Mottl