Pozvánka na atletickou olympiádu

Vážení občané, přátelé školy a sportu,

 

Základní škola Šitbořice Vás srdečně zve na Atletickou olympiádu žáků 1. stupně! Jedná se o jednu z největších sportovních událostí ve školním roce pro děti od první do páté třídy a letos se koná již třetí ročník. Žáci naší školy v minulém školním roce v Nikolčicích zvítězili a proto má naše škola letos tu čest, že může tuto akci uspořádat. Žáci z mnoha základních škol z okresů Brno-venkov a Břeclav se utkají ve čtyřech atletických disciplínách a jejich výkony rozhodnou o celkovém umístění jednotlivých škol. Tuto sportovní akci nadregionálního charakteru pořádáme v pátek 11. 6. 2010 od 8 hodin v areálu obecního fotbalového hřiště.

 

Přijďte podpořit naše závodníky a užít si příjemné sportovní dopoledne!

 

Pozvánka