Poslední kolo MLŽ nedohráno pro déšť

Moravská softballová liga žáků

4. kolo, neděle 17.9. 2017, Kunovice

Poslední turnaj sezony 2017 v rámci SK Sever Brno se konal v Kunovicích. Na rozdíl od včerejška kdy jsme na stejném místě bojovali s kadety, začalo při druhém zápase lít jako z konve a turnaj musel být zrušen.

Ještě předtím jsme však nastoupili v utkání proti jednomu ze dvou domácích týmů Kunovic, které propojily t-ballisty s žáky a postavily zmíněné dva celky. Zápas byl nádherně vyrovnaný a dramatický až do konce. Hned v první směně se nám podařilo dát na konec jediný bod utkání. Ani ve čtvrté směně Kunovice neskórovaly a tak nebylo třeba po uplynutí hracího času ani dohrávky utkání. Zvítězili jsme výsledkem 1:0 a vykročili správnou nohou.

Jenomže pak začalo silně pršet. Utkání s naším druhým týmem Brno Blue muselo být přerušeno po půlce první směny. A nakonec bylo rozhodnuto, že se celý turnaj ruší. Nebylo možno ho dohrát regulérním způsobem.

Výsledky se tak počítat zřejmě nebudou a jestli bude náhradní termín zatím nevíme. Škoda ovšem je, že díky naší neúčasti na 1. kole v Břeclavi jsme dnes již díky počasí neměli možnost poskočit s oběma našimi týmy tabulkou dopředu. Předvedené výkony však byly příslibem do budoucna.

Zúčastněné Šitbořické Straky: Saša Lengál, Dan Holub, Jitka Kurdiovská, Jonáš Rozsíval, Zdeňka Přibylová, Míša Lengálová, Vojta Zouhar a Tomáš Matýšek.

Prozatímní celková tabulka sezony 2017

Fotogalerie

 

Tomáš Mottl