Pohádkový les 2015

Pohádkový les

28. 8. 2015

Šitbořice

Druhý ročník velmi povedené akce pro děti a jejich rodiče se opět konal v areálu ZŠ Šitbořice. Náročnou událost pořádala organizace TOM Sluníčko pod vedením J. Novotného. Spolupořadateli byli ZŠ Šitbořice, softbalový kroužek Šitbořické Straky a jezdecký klub Kaverto.

Počasí nám přálo. Byl velmi teplý letní den. Oproti minulému ročníku přibylo stanovišť, které si děti mohly projít a užít. Nově si např. vyzkoušely lanové překážky. Základní škola zase nachystala ZOO park, kde se děti mohly seznámit s některými zvířátky. Hasiči si připravili nové disciplíny na svém stanovišti. Nemohl chybět softbalový koutek, kde si děti vyzkoušely různé dovednosti spojené s tímto sportem. Hlavní sponzor SportObchod.cz dovezl zajímavé stanoviště, kde si děti mohly zahrát tzv. speed badminton a nachystal také zajímavou a hodnotnou tombolu. Nechybělo nezbytné občerstvení. Akci podpořila také Obec Šitbořice. Pořadem provázela zkušená moderátorka Nikol Lárová. Večer byl určen pro „náctileté“. Vystoupil známý zpěvák Pavel Callta a již podruhé na Pohádkovém lese také talentovaná Kamila Kopečková.

Pohádkový les 2015 – jedna z nejnáročnějších a nejrozsáhlejších akcí, která se v širokém okolí kdy odehrála. Děkujeme hlavnímu organizátorovi J. Novotnému, že připravil takto velkou a zajímavou zábavnou a kulturní událost, členům softbalového oddílu Šitbořické Straky za velkou pomoc hlavně při chystání a uklízení jednotlivých stanovišť, pomocníkům z jezdeckého oddílu Kaverto, panu školníkovi a pedagogům ZŠ Šitbořice, místním chovatelům a dalším. Mezi organizátory bylo zhruba 100 lidí! Z výtěžku akce organizátoři pořídí sportovní vybavení.

Těšíme se, že se tato akce bude konat každoročně, stane se tradiční a že se bude líbit zejména dětem!

Fotogalerie:

Lucie Kačurová

Ivan Bartoš photography

Vítězslav Vrba

Jan Novotný