Podzimní výzdoba - domečky

Začátkem října jsme ve školní družině vyhlásili soutěž o ,,Nejhezčí domeček pro skřítka Podzimníčka´´.
Domečky se měly stavět z přírodních materiálů a soutěž byla určena pro děti a rodiče. Děti byly z akce velice nadšení a hned si začaly plánovat z čeho je budou vyrábět. Po pár dnech se nám objevil první domeček a pak začaly přibývat  jako houby po dešti. Sešlo se jich do 20 a hezky nám oživily vstup do školy. Musím říct, že byly opravdu krásné. Děti se k tomu postavily velice svědomitě a daly si práci i s nejmenšími detaily. Některé  měly rybníčky, houby, stromy, loďku, dokonce i vnitřní vybavení a jeden domeček svítil. Akce byla ukončena 31.října a děti netrpělivě čekaly na vyhlášení. Vítěz nebyl pouze jeden. Odměnili jsme všechny zůčastněné, protože všichni si to moc zasloužili. Děkujeme dětem ua účast a rodičům za pomoc.
 
 
Zdeňka Beck