Pěvecký sbor Colorata rozezněl kostel svatého Mikuláše

Pěvecký sbor Colorata rozezněl kostel svatého Mikuláše

 

Jako každý školní rok zakončil pěvecký sbor Colorata a vokální kroužek své roční působení tradičním Jarním koncertem.Ten letošní se uskutečnil v neděli 11. 6. 2017 v kostele svatého Mikuláše v Šitbořicích. Pokud naše koncerty navštěvujete pravidelně, jistě si pamatujete, že loňský Jarní koncert byl v duchu filmových a pohádkových písní. I letos měl secvičený program spojující téma. Tentokrát jej vystihl citát: „Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to.“– Albert Einstein. Každý jistě pochopí, že snahou našich zpěváků bylo publiku ukázat, jak důležité je žít život pro druhé, mít se o koho v životě opřít a pokud se v našem životě objeví jakákoli životní překážka či problém, je třeba za pomoci druhých zabojovat a jít s úsměvem dál. Proto za celý pěvecký sbor a vokální kroužek Vám přejeme všem krásné léto s úsměvem a lidmi, kteří stojí za to.

 

Fotogalerie

 

Monika Ondroušková