Oznámení rozhodnutí o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání

Vážení rodiče,

děkujeme za Váš zájem o přijetí Vašeho dítěte do naší mateřské školy. K zápisu se dostavilo celkem 41 dětí.

Rodiče, jejichž děti byly přijaty, rozhodnutí o přijetí neobdrží
 – vyvěšením se bere rozhodnutí o přijetí jako oznámené. V seznamu jsou přijaté děti uvedeny pod registračními čísly, které obdržely při zápisu. Rodiče se dostaví do MŠ k podepsání dohody o docházce a obdržení informací k nástupu dítěte – v týdnu od 20. 6. – 24. 6. 2022 (9.00 – 15.30 hod.).

Děti, které nebyly přijaty, v seznamu nejsou. Rozhodnutí o nepřijetí si rodiče vyzvednou v MŠ a zkonzultují s vedoucí paní učitelkou další postup – v týdnu od 20. 6. – 24. 6. 2022 (9.00 – 15.30 hod.).

Seznam přijatých dětí ZDE

S pozdravem

Mgr. Monika Ondroušková, ředitelka školy