Ovládáme druhý turnaj Školní softbalové ligy!

Školní softbalová liga 2016/2017

2. turnaj, pondělí 15.5. 2017, Brno

1. kolo se konalo v únoru v Bílovicích nad Svitavou a jelikož se jej nezúčastnili naši nejlepší a nejzkušenější hráči, zde jsme skončili druzí.

Na druhém turnaji na domácí půdě SK Sever Brno v Novém Lískovci jsme však již potvrdili roli favorita.

V prvním utkání se ZŠ Šlapanice jsme soupeře překvapili a doslova vystrašili velmi rychlým nadhozem. Ten na něj nebyl připraven a dokázal odpálit pouze z tossu (nadhozu od vlastního trenéra), který následuje po čtyřech špatných nadhozech. Hned v první směně se projevila kvalita pálky našeho družstva a jasně jsme vedli 5:1. Ve druhé směně se již nebodovalo ačkoli se nám podařilo obsadit všechny směny. Mohli jsme přidat více bodů, ale výhra se počítá!

V druhém zápase s věkově nejmladšími, ale stále se lepšícími žáky ZŠ Elišky Přemyslovny Brno jsme nasadili mladšího nadhazovače a podali jsme ještě lepší výkon než v tom minulém se Šlapnicemi. Hra v obraně byla taky výtečná a výsledkem je naše jasná výhra 12:0.

V celkové tabulce tedy dorovnáváme ZŠ Šlapanice a dělíme se s nimi o prozatímní vedení v soutěži.

Další turnaj sami pořádáme 5.6. a věříme, že se dostaneme na první místo!

Výsledky na turnaji

Tabulka po 2. kole

Fotogalerie

Tomáš Mottl