Orskové kolo ve florbalu - starší žáci

Okrskové kolo ve florbalu – starší žáci

Velké Pavlovice, čtvrtek 27.11. 2014

Byly rozehrány florbalové soutěže asociace školních sportovních klubů. Minulý týden jsme se nezúčastnili kategorie mladších žáků. Přijeli jsme to tedy zkusit do Pavlovic alespoň ve starších žácích. Bohužel co se týká chlapců, máme na naší škole pouze jednoho žáka na druhém stupni, který hraje florbal závodně, a tak naše ambice nebyly velké.

V naší skupině jsme se postupně utkali s Velkými Bílovicemi, Moravským Žižkovem a Gymnáziem V. Pavlovice. Zatímco v prvním případě nás soupeř přehrával, druhé dva zápasy byly vyrovnané a v náš neprospěch rozhodly pouze nevyužité šance.

Kluci každopádně zabojovali, ale na postup ze skupiny to bylo málo. V kategoriích dívčích, které se obě uskuteční 18.12., budou vzhledem k početnému zastoupení aktivních florbalistek naše ambice rozhodně na postup do kraje!

 

Díky všem za účast a snahu!

 

Tomáš Mottl