Orion florbal cup - také starší dívky postoupily do kraje

 

Orion florbal cup – okresní kolo

Dívky IV. kategorie (8. + 9. třídy)

Šitbořice, 15. 12. 2010

Stejně jako před třemi týdny v kategorii mladších dívek, v celém okrese Břeclav se pro naše dívky našlo pouze jedno družstvo soupeře. A byly to opět dívky z Kobylí.

Aby turnaj byl opravdu turnajem, doplnili jsme ho opět družstvem dívek Šitbořice B a družstvem mladších chlapců od 4. do 6. třídy. Naše dívky Šitbořice A turnaj celkově vyhrály, když si v rozhodujícím zápase vcelku snadno poradily s družstvem Kobylí 11:2 a postoupily tedy do kola krajského stejně jako dívky mladší. Mají však daleko vyšší ambice, jelikož všechny hrají mimo školního kroužku navíc florbalovou ligu žákyň, kde si vedou také velmi dobře.

Krajské kolo by se mělo uskutečnit v lednu příštího roku. O výsledku našich dívek Vás budeme dále informovat.

Děkuji hlavnímu pořadateli Jarkovi Hálovi a všem zúčastněným za maximální nasazení.

 

Tomáš Mottl

Výsledky turnaje

Fotogalerie