Orion florbal cup - starší žákyně dle očekávání do kraje!

Orion florbal cup 2011/2012

- starší žákyně -

Středa, 14. 12. 2011 – Velké Pavlovice – okresní kolo

Dnes se vstupu do turnaje Orion florbal cup dočkaly naše největší naděje – starší žákyně. Družstvo složené celé z deváté třídy podle očekávání nemělo konkurenci a postoupilo stejně jako v posledních dvou letech mezi nejlepší týmy v kraji.

V prvním zápase naše hráčky deklasovaly Velké Pavlovice 12:0. V druhém utkání mnohem bojovnější ZŠ Kobylí chvíli vzdorovala, ale nakonec jsme vyhráli 9:2. V posledním utkání naše hračky v nejlepším výkonu smetly Gymnázium Velké Pavlovice 8:0 a jasně postoupily.

Ve nejpočetnějším okresním kole historie mezi čtyřmi družstvy jsme tedy obstáli. Důležité bude krajské kolo, kde narazíme na Těšany a Hroznovou Lhotu, velmi úspěšné a silné týmy.

Díky všem za předvedené nasazení a Jarku Hálovi za organizaci!

 

Tomáš Mottl