Orion florbal cup - mladší žáci neuspěli

Orion florbal cup – okresní kolo

Hoši III. kategorie (6. + 7. třídy)

Velké Pavlovice, 2. 12. 2010

V kategorii hochů je v našem okrese ve florbalu daleko větší konkurence než je tomu u dívek. Dokazují to čísla. Zatímco před týdnem naše dívky v okresním kole měly pouze jednoho soupeře, tak na turnaji hochů se pro velký počet týmů muselo konat ještě kolo okrskové a to se šesti týmy.

S výběrem od páté do sedmé třídy jsme se vydali do Pavlovic s cílem poprat se o postup. Naši hoši zdolali domácí gymnázium 5:0 a pak také Kobylí 1:0. Chlapci z Hustopeč měli výškovou i váhovou převahu a přehráli nás 3:1. V dalším zápase na nás vlétli domácí žáci ze ZŠ Velké Pavlovice a porazili nás 4:0. Tato prohra nás zlomila a v posledním zápase jsme byli poraženi jedním hráčem z Nikolčic, kterého jsme si špatně hlídali a prohráli jsme 1:5. Poslední dva zápasy jsme byli přehráváni. Celkové čtvrté místo je slušné. Je však vidět, že hoši budou muset hodně přidat, aby mohli napodobit své spolužačky a postoupit do krajského kola. Pátý ročník však slibuje minimálně na další dva roky slušné vyhlídky.

 

Zúčastněným hráčům díky za podanou bojovnost a snahu!

 

Tomáš Mottl