Orion florbal cup (mladší dívky)

Orion florbal cup – okresní kolo

Dívky III. kategorie (6. + 7. třídy)

Šitbořice, 24. 11. 2010 

Stejně jako loni, i letos jsme ve spolupráci s florbalovým trenérem Jaroslavem Hálou pořádali okresní kolo florbalového poháru. Dorazilo pouze družstvo z Kobylí. Náš tým nebyl zdaleka tak zkušený jako loni, takže postup do krajského kola nebyl vůbec samozřejmostí.

      Pro malý počet týmů jsme do turnaje zařadili i družstvo hochů z prvního stupně a také jsme vytvořili dva týmy z našich dívek. Naše dívky si v klíčovém zápase se soupeřem poradily, zejména díky našim dvěma páťačkám a porazily Kobylí 7:1. Postoupily tedy do kola krajského, které se uskuteční v lednu příštího roku v Pohořelicích. Tam zdaleka nebudeme favority jako v minulém roce, kdy byl náš tým složený ze samých aktivně hrajících florbalistek a skončil celkově druhý.

      Zúčastněným hráčům, trenérům, rozhodčímu i organizátorům patří dík za kvalitní práci!

Výsledky

Fotogalerie

 

Tomáš Mottl