Olympiáda 1. stupně

Dne 25. 6. se konala na hřišti sportovní olympiáda celého prvního stupně. Žáci podali co nejlepší výkony, na které se připravovali během hodin tělesné výchovy. Porovnali síly se svými vrstevníky ze třídy. Soutěžili ve skoku do dálky, ve sprintu, v hodu a skoku z místa. Nakonec si zaběhali štafety. Tato akce je pravidelně zařazována na konci školního roku, je oblíbená a děti se na ni těší . Na pěti stanovištích se vystřídalo celkem 130 dětí prvního až pátého ročníku. Pomáhali nám starší žáci – letos deváťáci, bez nich by to ani nešlo.

Diplomy žáci dostali za čtyřboj a byli vyhlášeni i nejvšestrannější sportovci, kteří byli ve všech 4 disciplínách vždy první. Byli to z 1. třídy Evelyna Fraňková a Artiom Vornicean ze 4. třídy. Gratulujeme.

Příští rok se děti budou opět průběžně připravovat a znovu si zasoutěží – vždyť mají sportovního ducha. Těšíme se, děti, na vás.

Fotogalerie