OFC - mladší žákyně postupují do krajského kola!

Orion florbal cup

Mladší žákyně, 5.12.2012, Šitbořice

Tak se nám po roce opět rozběhl Orion florbal cup, tedy jediný celorepublikový turnaj základních škol a gymnázií. V minulém roce, jak jistě víte, jsme slavili velké úspěchy v kategorii starších žákyň, kde jsme celou soutěž vyhráli a stali se mistry ČR.

Dnešního turnaje mladších žákyň se v naší sokolovně bohužel zúčastnilo pouze družstvo z Nikolčic. Tým z Kobylí se na poslední chvíli odhlásil. V zápasech s Nikolčicemi jsme zvítězili 7:0 a 4:2 a postoupili jsme do krajského kola!

Jako doplňkový tým se soutěže účastnili žáci 1. stupně a ti dokázali ve druhém zápase držet krok i s našimi dívkami, když remizovali 5:5.

Krajské kolo bude daleko náročnější a až teprve tam se ukáže, jak silný máme letos tým.

Díky všem zúčastněným za reprezentaci i za pomoc.

Vítězný tým: Nikola Danielová, Ivana Hofferíková, Kateřina Vokálová, Ludmila Halasová, Pavla Kleinová a Michala Svobodová.

 

Tomáš Mottl