O víkendu nejvíce zazářili čtvrťáci

Nejlépe o tomto víkendu dopadli opět ti nejmladší.

Coachballisté zvítězili na prvním turnaji v divizi Morava, když v Havl. Brodu porazili všechny soupeře. Ze Šitbořic bylo zdravé jádro: Dan Mottl, Sam Němeček, Šimon Daniel, Jáchym Franěk a Dominik Bajcsi. Více v samostatném článku ZDE

Kadeti na druhém turnaji doma v Brně za přítomnosti štyř hráčů ze Šitbořic (Dan Holub, Vítek Urbánek, Tom Matýšek a Vojta Zouhar) dosáhli na první výhru a dokázali dva další zápasy zahrát vyrovnané výsledky + foto

Příští víkend budou v akci naši žáci v Halv. Brodu - Dan Mottl, Sam Němeček, Patrik Rusňák - rozpis

- žákyně v Brně - Ema Vozdecká, Míša Nečasová, Daniela Shymon a holky doplní Šimon Daniel - rozpis.

Také juniorky budou v akci a to v Praze na 2. lize - rozpis.