O velikonočním víkendu se nejvíce dařilo teeballistům!

Na velikonoční víkend, počínaje pátkem, se na softballových hřištích představili naši teeballisté a juniorky.

Teeballistům se na domácím hřišti v Brně dařilo velice dobře, když porazili všechny své soupeře a zvítězili na 4. turnaji Moravské teeballové ligy. Navíc se dostali na první místo průběžné tabulky před Locos Břeclav. Z naší školy se na turnaji představili Dan Mottl, Sam Němeček a Dominik Bajcsi.

Výsledky na turnaji

Tabulka

Fotogalerie

V Praze se konala 2. liga juniorek. Holky se zde ukázaly ve slušném světle, když dokázaly porazit hrošice z Havlíčkova Brodu. Víc vítězství bohužel nepřivezly. Skončily tedy na 4. místě. Turnaje se účastnila z naší školy Míša Lengálová.

Výsledky na turnaji

Fotogalerie

Následující víkend jedou na svůj první turnaj velké naděje z coachballu. Celá polovina soupisky bude ze Šitbořic. Držte nám palce na turnaji v Havlíčkově Brodu. Také kadeti se spoustou hráčů z našeho kroužku se představí. 2. kolo ligy kadetů pořádáme na domácím hřišti v Brně!

T.M.