Nikolčická laťka 2014

Nikolčická laťka 2014

Nikolčice, 16. 1. 2014

 

Tentokráte se tradiční závod ve skoku do výšky konal až v lednovém termínu. Neskutečný počet závodníků dokonce protáhnul dobu závodu minimálně o dvě hodiny nad normál. Konkurence byla letos značná. Přijela spousta soutěžících z Hustopečí, Těšan i D. Věstonic. Účast domácích závodníků v hojném počtu byla samozřejmostí.

Naši závodníci se tradičně neztratili. Dosáhli jsme na pět umístění na stupních vítězů. Konkrétně to byli Lenka Holacká (3.) a Jitka Kurdiovská (2.) z 1. stupně, Lukáš Pokorný (3.), Pavla Kleinová (2.) a Jan Slivoň (2.) z druhého stupně.

Neztratili se ale ani ostatní: Sára Němečková, Martin Klein, Daniela Stejskalová, Tomáš Slivoň, Ludmila Halasová, Marek Novák, Lukáš Tihlařík, Nikola Danielová, Michala Svobodová, Tereza Krčková a Pavel Halas.

Osobními rekordy se blýskli Pavel Halas a Jan Slivoň. Mnozí závodníci také byli v široké konkurenci mnohdy pouze o nějaký ten nezdařený pokus těsně pod stupni vítězů.

 

Všem děkuji za maximální nasazení a vzornou reprezentaci naší školy!

Foto

Tomáš Mottl