Nejmenší aligátoři na prvním turnaji!

Děti navštěvující florbalový kroužek MŠ se zúčastnily prvního florbalového turnaje v životě.

V sobotu dne 25. 2. 2023 se uskutečnil florbalový turnaj pro děti ročníků 2016 až 2018. Turnaj se uskutečnil v nedalekých Kloboukách u Brna. Tým hráčů se skládal z dětí, které navštěvují páteční kroužek pro mateřskou školu. Turnaj nebyl zaměřený na výsledek, ale na celkový herní požitek. Všichni hráči a hráčky dostali sladkou odměnou.

Na turnaj přijely děti mateřských škol z Klobouk u Brna, Čejkovic, Brumovic a Šitbořic. Náš tým ze Šitbořic reprezentoval v modrých dresech po celý čas turnaje. Hrálo se systémem 3 hráči v poli bez brankáře. Důležité je zmínit obrovský zápal do hry, děti na hřišti nechaly maximum a podařilo se jim vstřelit i pěkné góly.

Chtěla bych moc poděkovat dětem za skvělý florbalový zážitek. Děkuji také rodičům, že si udělali čas a přivezli své ratolesti na turnaj. Těším se na další turnaj a doufám, že příště se třeba potkáme ve větším počtu. Na střípky z turnaje se můžete podívat v přiložené fotogalerii.

Celé fotoalbum naleznete ZDE

Marie Kaňová