Návštěva střední školy

Dne 26.2.2024 se žáci 8.třídy zúčastnili výuky na Střední odborné škole polytechnické v Hustopečích. Polovina žáků byla pod vedením učitele odborného výcviku v dílně pro ruční zpracování dřeva, kovů a plastů, kde vyráběli ptačí krmítko. Druhá polovina se nacházela v pracovišti reklamní grafiky v Malířském centru, kde zhotovovali vlastní návrh na sklenici a vyleptání vzoru. Vlastnoručně vyrobené předměty si následně mohli odnést domů. Vedení školy je v průběhu dopoledne provedlo i různými dílnami na škole a představilo jednotlivé učební a studijní obory. Žákům se tato akce velmi líbila a byli nadšeni z dobře vykonané práce, kde se dozvěděli spoustu nových informací a vyzkoušeli si něco nového. Zároveň jim tato akce nabídla další možnost při výběru volby povolání, která je čeká v příštím školním roce. Všem pracovníkům SŠP Hustopeče děkujeme za milý a vstřícný přístup.

Fotogalerie