Mladší žákyně úspěšné v krajském kole florbalového turnaje

 

Krajské kolo Orion florbal cupu

V úterý 4.1. 2011 se naše dívky z 5. – 7. třídy utkaly v krajském kole největšího florbalového turnaje v republice s týmy Brna, Velké nad Veličkou, Těšan, Pohořelic, Lipůvky a Rousínova. V obrovské konkurenci těchto nejlepších týmů z celého Jihomoravského kraje za sebou nechaly např. nejlepší tým z Brna, který porazily a obsadily celkové 5. místo. Vzhledem k tomu, že pouze tři z našich hráček se věnují florbalu delší dobu, jde o velký úspěch. Náš tým hrál ve složení I. Hofferíková, N. Danielová, P. Holacká, K. Stejskalová, L. Stejskalová, A. Kaňová, N. Vágnerová a M. Zelinková. Holky děkujem!

Nesmíme ale zapomínat na dívky z osmé třídy, které se 11. 1. 2011 zúčastní stejného turnaje ve starší kategorii dívek ve Slavkově u Brna. Po loňském druhém místě v kraji ještě za mladší žákyně se těšíme co dokážou letos. Hodně štěstí!

Perlička na závěr: jediná škola, která má ve dvou kategoriích dívek v turnaji Orion florbal cup dva zástupce, jak v mladších, tak starších je ZŠ Šitbořice.

Výsledky turnaje