Mladší i starší žákyně postupují ve florbale do krajského kola!

Florbalový turnaj ZŠ

Pondělí, 16.12 2013, Břeclav

Okresní kolo – mladší a starší žákyně

Zatímco naši mladší ani starší žáci se v tvrdé konkurenci nedostali ani z kola okrskového, naše děvčata byla stoprocentně úspěšná!

V dnešním břeclavském klání obě dívčí družstva zvítězila v kole okresním a postoupila tak do lednových krajských finále!

Naše mladší děvčata si dvakrát poradila s Břeclaví Slováckou 6:1 a 2:1. Starší žákyně si cestu za krajským kolem málem zavřely hned v prvním zápase, kde nepůsobily příliš sehraně, pomalu se dostávaly do tempa a nakonec byly rády za remízu 4:4 s Gymnáziem Břeclav. V zápase prohrávaly 0:2, 1:3 a poté 3:4, ale nakonec vyrovnaly a v závěru Gymnázium udrželo remízu.

V dalších zápasech si děvčata už v pohodě poradila s Gymnáziem V. Pavlovice 8:0 a s domácí Slováckou Břeclav dokonce 14:1.

To znamená, že opět po roce postupují obě naše dívčí družstva do krajských finále a jsou i letos okresní mistryně!

Mladší žákyně: Katka Vokálová, Liduška Halasová, Jitka Kurdiovská, Zdeňka Přibylová, Lenka Holacká a Eva Hofferíková.

Starší žákyně: Lenka Stejskalová, Katka Stejskalová, Tereza Krčková, Nikola Danielová, Ivana Hofferíková a Michala Svobodová.