MČR ve školním beeballu již zítra v Praze!

MČR ve školním beeballu se koná zítra v Praze na hřišti Joudrs. Z naší školy na akci odjede 9 vybraných hráčů. Většina z nich hrála celý rok Školní beeballovou ligu Brno (tu jsme vyhráli). Tým je velmi mladý a většina hráčů může na akci pro žáky na 1. stupni jet ještě dvakrát. Zatímco loni jsme slavili senzační bronz - zatím největší úspěch školního softballového kroužku - letos by bylo něco podobného zázrakem. Ve skupině A totiž narazíme na ZŠ Pastviny Brno (loni druzí), ZŠ Jana Wericha Praha a Hlohovec. Turnaje se účastní 12 týmů. Většina je z Moravy! Na dálku budeme ve skupině B podporovat i školy ZŠ Šlapanice a ZŠ EP Brno. Tedy naše kamarády ze společné soutěže a také spoluhráče z týmu SK Sever Brno. Systém je nastaven tak, že pokud nevyhrajeme skupinu, již nemůžeme získat cenný kov. Bude to těžká práce. I počasí bude náročné.

Držte nám, prosím, všechny palce!

Tomáš Mottl