LVK Němčičky 2012 - 2. stupeň

V minulém týdnu, v termínu od 21. do 24.2.2012, se přihlášení žáci 2. stupně od 6. do 9. třídy zúčastnili, tak jako v loňském školním roce, lyžařského a snowboardového výcviku v nedalekých Němčičkách.

Počasí nám přálo, nepanovaly třeskuté mrazy, čemuž jsme byli svědky na začátku února, ani nebylo příliš teplo. Žáci prošli dopoledne i odpoledne 2,5-hodinovým výcvikem a večer měli ještě možnost nočního hodinového lyžování. Této možnosti většinou využili takřka všichni!

Během výcviku se lyžaři zdokonalili ve svém umění a drtivá většina "prknařů" se z úplných začátečníků proměnila ve velmi zdatné snowboardisty.

Jídlo bylo velmi dobré a doprovodné programy jako karaoke, výlet na rozhlednu nebo diskotéka v maskách se také velmi povedly.

Podtrženo, sečteno - celý kurz se díky bezproblémovým žákům, profesionálnímu a kamarádskému personálu areálu v Němčičkách i učitelům velmi zdařil. Proto díky všem!

Fotografie z akce můžete najít ZDE!